Партнери

Концерн Wilo SE

Концерн Wilo SE

WILO SE є лідером серед виробників насосів і насосних систем для опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, очищення й обробки стічних вод. З тих пір, як Louis Opländer заснував компанію в 1872 як Kupfer-und Messingwarenfabrik, компанія стала провідним новатором в області високотехнологічних насосів з більш ніж 60 представництв і  більше ніж 6700 співробітниками у всьому світі.

 

 

Грундфос

Грундфос

ГРУНДФОС - лідер серед виробників насосного обладнання у світі. Ми доводимо це не словами, а фактами: 16 000 співробітників створюють та реалізують 16 мільйонів насосів щороку.

Octopus Energi AB

Octopus Energi AB

Компанія Octopus Energi AB виробляє теплові насоси Octopus c 1980 року. Головною ідеологією Octopus стало створення надекономічних систем опалення, використовуючи альтернативні джерела енергії, які максимально зберігають природні ресурси і не мають негативного впливу на навколишнє середовище
Компанія Octopus Energi AB стала членом EHPA (European Heat Pump Association - Європейська Асоціація Виробників Теплових насосів), що підтвердило відповідність теплових насосів Octopus найвищим стандартам якості Європейського Союзу.
Офіційне представництво в Україні працює з 2008 року і успішно просуває енергозберігаючі проекти по установці теплових насосів Octopus.